Ремонт телевізорів

Перед ремонтом телемайстер обов'язково проводить діагностику несправності. Це дозволяє скласти загальну картину про стан телевізора і визначити вартість ремонту

Контактная информация

+38 044 592 12 69

+38 050 310 15 56

+38 097 604 09 46

+38 063 619 04 06

пн-вс: 9:00 - 21:00

Ремонт та налаштування телевізорів на дому

Дата публикации: 22.04.2017

Ми пропонуємо послуги зі швидкої та якісної діагностики, ремонту та налаштування телевізорів. Наші майстри мають значний досвід ремонту телевізорів всіх марок і моделей.

Ми працюємо у клієнта вдома, а також в майстерні, в залежності від побажання власника телевізора. При складних несправностях, рекомендується всі маніпуляції проводити у майстерні. Зазвичай, в майстерні є великий вибір деталей, що дозволить усунути найскладніші поломки. Однак, частіше за все ми проводимо ремонт телевізора на дому. В такому випадку клієнт збереже свій час і гроші, які б він витратив на доставку апарата в майстерню. Телемайстер має з собою необхідне обладнання для діагностики, а також великий асортимент запасних деталей. Ремонт в майстерні доцільний, наприклад, якщо потрібно довгий час спостерігати за апаратом, допоки проявиться несправність.

Також ремонтуємо телевізори після невдалих ремонтів других майстрів і майстерень. Такі маніпуляції є особливо складними і потребують неабияких умінь і навичок майстра. Так спеціалісту доводиться проводити подвійну роботу, тому і вартість послуг зазвичай підвищується вдвічі. Виправити помилки "вмільця" під силу не кожному майстру. Наш досвід роботи більше 20 років, за рахунок чого навіть в такому випадку ми зможемо вам допомогти. Особливо наголошуємо! Ні в якому разі не намагайтеся провести ремонт телевізора самостійно, це може лише в рази погіршити ситуацію. Найкращим рішенням в випадку несправності вашого апарата - це виклик телемайстра додому. Зробити замовлення ви можете за телефонами, вказаними у розділі КОНТАКТИ.

Ремонт телевізорів Київ

Наші телемайстри працюють в усіх районах міста Києва. По статистиці, найбільше звернень клієнтів поступає з Лівого берегу. Саме тому, ремонт телевізорів Троєщина - наша основна спеціалізація. Крім того, ми повністю обслуговуємо райони: Деснянський, Дарницький і Дніпровський. Завдяки тому, ща майстри чудово знають наше велике місто, виїзд майстра відбувається максимально швидко. Також до нас часто звертаються з проханням здійснити ремонт телевізорів центр. Ми обслуговуємо всі центральні райони міста, незалежно від місцезнаходження вашої вулиці. На Правому березі ми обслуговуємо райони: Шевченківський, Голосіївский, Солом'янський, Печерський, Святошинський, Оболоньський, Подольський. Крім того, ми виїжджаємо в найближче передмістя, а саме: Петропавлівська Борщагівска, Софіївська Борщагівка, Коцюбинське, Вишневе, Бортничі, Погреби, Чабани, Новосілки, Чайки.

Перед ремонтом телемайстер обов'язково проводить діагностику несправності. Це дозволяє скласти загальну картину про стан телевізора і визначити вартість ремонту. Ціна на ремонт телевізора озвузується майстром безпосередньо після діагностики. Якщо замовник відмовляється від ремонта, необхідно сплатити вартість діагностики. При проведенні ремонта, ця сума не сплачується, вона є включеною в вартість. Потім спеціаліст проводить безпосередньо необхідні маніпуляції щодо усунення несправності. При необхідності заміни дорогих деталей, вони оплачуються окремо. Всі роботи проводяться майстром на дому у замовника в максимально короткі строки. Слід зауважити, що ми не проводимо заміну матриці телевізора. Така процедура зазвичай є недоцільною, адже її ціна може сягнути до 80% загальної вартості апарату. Всю інформацію щодо цін на наші роботи ви можете знайти в розділі: РОЗЦІНКИ.

TV Ремонт

Наши специалисты ждут Ваших заявок